LoveLive School idol festival

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 136,8 MB
  • Version 5.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma KLab
IOS cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz LoveLive School ritm oyunları arasında yer alıyor.

Ritm oyunlarını seviyorsanız bu muhteşem tasarım üzerine kurulan LoveLive School mobil oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Diğer ritm oyunlarından çok daha farklı bir tasarım üzerine kurulan LoveLive School oyunu ile eğlencenizi sınırsız bir şekilde yaşayabilirsiniz. Oyunu oynamak için IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. 

Oyun ekrandaki müziklere dokunarak şekilleniyor. Hızlı bir şekilde ilerleyin, parmaklarınızı doğru yerde ve zamanda kullanın ve eğlencenin tadını çıkartın. Kendi müzik grubunu oluşturmak için eşsiz oyun karakterlerini bir araya getirin. Eğlenceli karakterler seçilmek için sizleri bekliyor olacak. Müzik festivaline arkadaşlarınız ile birlikte dahil olmak için kendi müzik ekibinizi bir araya getirin. 

Ekibinizi festival sürecine kadar geliştirmek için sunulan özellikleri değerlendirebilirsiniz. Üyeler ne kadar gelişir ise, performans puanları da o kadar çok olur. Her üye için özel hikayeler hazırlanmaktadır. Bir üyenin bağını azami ölçüye getirerek onun yan hikayesinin kilidini açın. Hikayeler doğrultusunda çok daha büyük hediyeler kazanabilirsiniz. Müzikli eğlence için sizde LoveLive School mobil oyununa ücretsiz sahip olun. 

LoveLive School idol festival indir
DİĞER SÜRÜMLER